ظ
مراحل واردات کالا را بهتر بشناسید

مراحل واردات کالا را بهتر بشناسید

شاید برای شما پیش آمده باشد که ایده ای برای واردات کالاهای خاص داشته باشید، اما ندانید که چگونه باید واردات را انجام دهید و یا اصلا چگونه این کار امکان پذیر است؟ در این مقاله کوتاه سعی کردیم که مطالبی را برای شما عنوان کنیم که به شما کمک می کند با نداشتن هیچ تجربه قبلی، اطلاعات خوبی در این زمینه بدست آورید. اگر دوست دارید که مراحل این کار را بدانید در ادامه با بازرگانی حسن زاده تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مراحل واردات کالا چیست و چرا اهمیت دارد؟

در ادامه برای شما بصورت کاملا واضح توضیح داده ایم که مراحل این کار اقتصادی چیست! دانستن این مراحل به افرادی که می خواهند در این زمینه تازه وارد شوند، کمک می کند که خیلی خوب و راحت بتوانند ترسیم ذهنی خوبی از این کار و فرآیند های آن داشته باشند تا به مشکلی در این زمینه برخورد نکنند.

شناخت فروشنده و تولید کننده کالا

شما نمی توانید کالایی را وارد کنید که فروشنده و یا حتی تولید کننده آن را نمی شناسید! در واقع این موضوع پیش نیاز این فعالیت اقتصادی محسوب می شود. شما بهتر است که قبل از خرید از کشورهای خارجی بصورت دقیق کسانی را که در این زمینه فعالیت می کنند را بشناسید و اطلاعات تماس آن ها را داشته باشید.

استعلام قیمت را بصورت دقیق انجام دهید

شما نمی توانید هر کالایی را با هر قیمتی وارد کنید! این کار باید برای شما سود داشته باشد. سود داشتن یک کالا به آن معنا است که بتوانید، کالای خود را با قیمت مناسبی بفروشید که علاوه بر جبران هزینه ها، منفعتی هم داشته باشد. در این زمینه اگر نیاز به مشورت دارید، می توانید با بازرگانی حسن زاده تماس بگیرید.

دریافت نمونه محسول مهم است

شما باید قبل از هرگونه اقدامی برای واردات، حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که کالای شما به چه صورت است؟ معمولا تمامی شرکت ها و کارحانه های معتبر نمونه های محسولات را برای شما ارسال می کنند تا شما بتوانید تشخیص دهید که کدام کالا با کدام مواد اولیه برای شما مناسب تر است؟ البته افرادی هستند که نمی توانند خودشان به تنهایی تصمیم گیری کنند، بهتر است این این افراد با کسانی که در این زمینه تخصص و یا تجربه دارند، مشورت های لازم را به عمل آورند!

دریافت پیش فاکتور رسمی

اخرین مراحله ای که امروز به آن می پردازیم و تمامی فعالیت های یک کالا تا خرید را شامل می شود، همین دریافت پیش فاکتور رسمی بر اساس اصول و قوانین وارداتی کشور است! اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان بازرگانی حسن زاده به شما کمک کنند تا اطلاعات قابل قبولی داشته باشید. دریافت پیش فاکتور طبق اصول و قوانین کشوری معمولا وقتی اتفاق می افتد که شما در رابطه با کار خود تصمیم گیری دقیقی انجام داده باشید. اگر نظری در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *